Strefa dla partnerów

Jako wirtualni konsultanci ślubni współpracujemy z wieloma profesjonalistami specjalizującymi się w branży ślubnej. Chętnie nawiążemy stałą współpracę na preferencyjnych warunkach, o ile dana firma będzie wpisywać się w profil naszej działalności. Zapraszamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną – na pewno szybko odpowiemy na każde pytanie.

Wśród naszych partnerów są między innymi firmy świadczące usługi z zakresu fotografii ślubnej. Dysponujemy portfolio wielu profesjonalistów, które udostępniamy swoim klientom. Współpracujemy z najlepszymi fotografami, którzy zajmują się realizacją sesji ślubnych również w plenerze. Jako konsultanci pomagamy między innymi w przystrojeniu stołów weselnych oraz stworzeniu ogólnej aranżacji sali, w której będzie odbywać się dana uroczystość. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami specjalizującymi się w przygotowywaniu wystroju sal weselnych. Zapraszamy także do kontaktu salony sukien ślubnych. Ślubna kreacja jest priorytetem dla każdej przyszłej panny młodej, która w tym wyjątkowym dniu musi wyglądać olśniewająco. Zachęcamy do współpracy właścicieli salonów, którzy mogą pochwalić się bardzo szerokim wyborem kreacji. Staramy się udostępnić przyszłym pannom młodym jak najwięcej propozycji, które wpisywałyby się w ich oczekiwania.

Zajmujemy się kompleksową pomocą w zakresie organizacji wesel, pomagając między innymi w wyborze odpowiedniego zespołu muzycznego bądź DJ-a. Zapraszamy do współpracy osoby, które zajmują się taką działalnością i posiadają doświadczenie w uświetnianiu uroczystości weselnych. Chętnie nawiążemy współpracę z muzykami klasycznymi, którzy zapewnią muzyczną oprawę podczas kościelnej uroczystości. Pragniemy udostępnić swoim klientom jak największy wybór ofert, wiedząc, że każdy z nich może mieć inne oczekiwania. Staramy się zaoferować także wiele propozycji związanych z szeroko pojętymi atrakcjami weselnymi, dlatego zachęcamy do współpracy firmy specjalizujące się w tego typu działalności.

Zawsze uważnie zapoznajemy się z każdą nadesłaną ofertą, podejmując decyzję odnośnie stałej współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby polecane przez nas firmy były godne zaufania naszych klientów. Osoby, które chcą z nami współpracować, powinny przesłać pełne portfolio prezentujące dotychczasowe realizacje zleceń. Zapewniamy dogodne warunki współpracy, z której korzyści będą czerpać obydwie strony. Staramy się, aby nasza działalność mogła przybliżyć nowożeńcom najlepsze firmy związane z szeroko pojętą branżą ślubną, które będą w stanie spełnić ich oczekiwania.